\

ÚvodRozsah pojištěníPartneři INSIA OFFICE

Partneři INSIA OFFICE

Společnostlogo_Exbydo_CZ_vetsi EXBYDO se specializuje na výrobu kancelářského nábytku a nábytku pro zařízení zdravotnické a sociální péče. Vývoj nábytkových řad vychází ze zkušeností od téměř 5000 našich zákazníků a obchodních partnerů v České republice i v zahraničí. V oblasti vývoje, výroby a realizace projektů využíváme poznatky plynoucí z individuálních potřeb řízení firemních procesů.

 

mha

MHA, s.r.o. je stabilní obchodní a poradenskou společností s vlastním výrobním zázemím, která zajišťuje komplexní služby v oblasti provozu kanceláří. Specializuje se zejména na poskytování komplexních služeb v oblasti tiskového managementu.

 

 

logo_C&WCushman & Wakefield je jednou ze světově největších realitních poradenských firem vlastněných soukromým kapitálem. Společnost byla založena v roce 1917, na český trh vstoupila v roce 1993. Majitelům nemovitostí, nájemcům a investorům přináší komplexní řešení ve formě poradenství, realizace a řízení v průběhu celého procesu nakládání s nemovitostmi. Tato řešení zahrnují zastupování klientů při koupi, prodeji, financování, pronájmu a řízení nemovitého majetku. Poskytujeme také servis v oblasti oceňování, strategického plánován a průzkumu, analýzy portfolia, výběru pozemků, asistenci při umisťování požadavků na prostory a řadu dalších konzultačních služeb.

Kontakt

Jiří Chvojka

Specialista pojištění kanceláří

736 529 835

jiri.chvojka@insia.com